Ewa Farna vyráží na samostatnou tour s „V akustickém směru“. Navštíví nejméně 10 měst.

Držitelka šesti bronzových Slavíků, Ceny Anděl, cen Eska Music Awards, MTV Awards, Viva Comet a jiných ocenění, vyráží po úspěšném roce 2014 na její třetí samostatné tour po České republice.

V rámci tour „V akustickém směru“ Ewa navštíví tyto města:

3.4. Jihlava

4.4. Tábor

10.4. Olomouc

11.4. Třinec

12.4. Bratislava

17.4. Jablonec nad Nisou

18.4. Brno

19.4. Pardubice

24.4. Plzeň

25.4. Karlovy Vary

„Další koncertní místa jsou v tuto chvíli v jednání. Letošní rok bude pro Ewu, kapelu a management náročný. Na podzim totiž plánujeme pokračování tour v Polsku,“ potvrdil manažer Ewy – Michal Wronka.

Ewa stihla ještě před koncem roku dokončit její čtvrtou českou desku s názvem „Leporelo“. Po úspěšném stejnojmenném hitu vyšel v prosinci také nový singl „Z nálezů a krás“. Fanoušci se letos mohou těšit na nový videoklip!

S kapelou již zkoušíme, strašně moc se těšíme, protože naše písně budou oblečeny v akustickém až jazzovém hábitu a myslím, že by to mohlo zaujmout i posluchače, které normálně moje hudba až tak neoslovuje. Zahrajeme starší singly jako “Měls mě vůbec rád”, “Ticho”, “Toužím”, “Boží mlejny melou” ale také novinky jako “Leporelo”, prostě i repertoár z nové desky.”- říká zpěvačka, která pro fanoušky připravila i řadu jiných překvapení.

“Obnovujeme obchůdek, který s námi konečně zase vyráží na cesty! Takže si fanoušci před koncertem budou moci pořídit třeba triko, tašku, mikinu s logem Leporela, čepici s mým podpisem nebo jakékoli CD z mé diskografie. Bavilo mě navrhovat a vymýšlet, tak snad se to setká s pozitivní odezvou.” – dodává Ewa, která jako předkapelu na turné pozvala duo eFeM, které je autorem několika písní z nové desky včetně známého Leporela.

Začátek roku strávila Ewa v exotickém Kataru. Vystoupila tam na zahajovacího ceremoniálu při zahájení Mistrovství světa v házené jako zástupce České republiky.