Nový singl „No a co“ polsko-české zpěvačky Ewy Farné je vlastně prvním zahřívacím kolem pro největší zpěvaččin samostatný narozeninový koncert v pražské O2 aréně v říjnu tohoto roku, který je téměř vyprodán.
Aktuální stříbrná slavice k singlu dodává: „Když jsme tvořili písničku No a co, myslela jsem na svůj plánovaný první koncert v O2 aréně. Na lidi, kteří se na něj těší a odvážou se. Na lidi, kteří zapomenou na to, že je čeká zítřek, nebo na to, že by měli jít spát v deset večer jako obvykle, a rozhodnou se dneska dělat i to, co se nemá… No a co!“
 
Klip k písni lze díky speciální technologii, kterou prozatím neumí kanál YouTube zprostředkovat, spatřit zatím pouze na adrese https://klip.ewafarna.com. Jeho autoři Michal Orsava a Michaela Lovecká využili speciální technologii firmy WEBout pod vedením Karla Juřičky, aby nabídli první interaktivní hudební klip na světě, kterého se mohou fanoušci stát součásti. Na web jednoduše nahrají vlastní fotku, napíšou své jméno a během pár vteřin uvidí videoklip, kde se objeví a zároveň mohou svými rozhodnutími ovlivňovat vývoj scén v klipu. Ten nejzajímavější klip pak zpěvačka finálně umístí na svém YouTube kanálu.   
 
„Pro mě má ta písnička několik rovin. Osobně v ní cítím lehkost a trochu zlobení, vyzpívávám se i z pocitu jako bych chtěla prožívat druhou pubertu a dělat občas nevinné věci, třeba zazvonit u paneláku na všechny zvonky a zdrhnout. Hudebně jde o odlehčený letní song, po kterém jsem ve svém repertoáru zase po delší době toužila.“ doplňuje Ewa Farna.
 
Jak je již u zpěvačky zvykem, píseň i klip vychází najednou ve dvou jazykových verzích – v české a polské.
 
Hudba: Lukáš Chromek, Ewa Farna, Jan Vávra
Text: Jan Vávra, Ewa Farna, Kristian Komedie, Lukáš Chromek
Vydavatelství: Ewolution 
Distribuce: Believe Music